VOLKSWAGEN SERVİSİ


TIKLA ARA!

Volkswagen ÖZel Servisi Mekanik Tamir ve Motor Revizyonu

Çekirdekten yetişmiş ve Volkswagen ile ilgili teknik bilgi sahibi mekanik personelimizle kusursuz hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli, uzman personeli ile kaliteli hizmet anlayışı ile bizlere teslim edebilirsiniz.

Volkswagen– Motor Revizyonu

Volkswagen marka araçlarınızın kullanımınıza ve kilometresine bağlı olarak yapılması gereken her türlü periyodik ve ara bakımları benzinli ve dizel araçlarınızın motor onarım ve revizyonları, periyodik bakımların haricinde zaman zaman ortaya çıkan motor, yürüyen aksam ve alt takım, direksiyon sistemi, otomatik şanzıman ve mekanik şanzıman, diferansiyel, soğutma sistemi, süspansiyon ve havalı süspansiyon problemleri orjinal parçalar kullanılarak alanında  uzmanlaşmış usta ve teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Volkswagen Servisi Mekanik Tamir ve Motor Revizyonu

VW araçlarınızdaki arızaların tespiti ve onarımı sonrası kontrolleri, en son teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Değişik zamanlarda yaşanabilecek elektromekanik problemler arasında, elektrikli cam, uzaktan kumandalı merkezi kilit, gösterge tablosu ve bilgi ekranı arızaları, aydınlatma sistemi, airbag, fren sistemi arızaları (ABS, ASC, DSC), havalı süspansiyon sistemleri, turbo ve yakıt sistemi arızaları, park mesafe kontrol sistemi ve diğer tüm elektrik-elektronik araç problemleri, Diagnoz test cihazı yardımı ile tespit edilip onarımları, yeni takılan parçalar için araca uygun olarak kodlanması ve sistemlere tanıtılıp uygun hale getirilmesi sağlanmaktadır. İleri teknoloji ile donatılmış araçlarınızın periyodik bakımları esnasında tüm elektronik ünitelerinin arıza hafızaları ve fonksiyonları kontrol edilmekte, gerekli müdahaleleri parça değişimi gerekmiyorsa ve geçici elektronik arızaysa tarafımızca yapılmakta, eğer parça değişimi gerekiyorsa müşterimizin onayı alınarak orijinal yedek parça değişimi Volkswagen aracınızda gerçekleştirilmektedir.

Bmw Otomatik Şanzıman Tamiri ve Revizyonu Servisi           

Servisimizde Volkwagen otomatik şanzımanların tamiriinde kullanılan tüm alet ve yedek parçalarımız mevcuttur. İhmale getirilmemesi gereken otomatik şanzıman tamiri servisimizde orjinal yedek parça kullanarak ustalarımız tarafından yapılmaktaktadır. Müşteri talebi olması halinde 2. el ya sa çıkma diye tabir ettiğimiz VW otomatik şanzıman parçaları ustalarımızın kontrolünden geçirilerek kullanılmaktadır. Tabi otomatik şanzıman tamiri kadar korunması ve bakımıda çok önemlidir. Bunun için otomatik şanzıman beyni arızaları ve yağ değişimleri iyi takip edilmelidir.

Otomatik Vites Şanzıman Türleri:

 • DSG şanzıman
 • CVT şanzıman
 • EDC Şanzıman
 • MMT (Multi Mode Transmission)
 • TCT Dualogic Easytronic
 • Tiptronic

Volkswagen Servisi Kaporta Boya

Her türlü hasar ve kaporta servisi orijinal yedek parça ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretici firma standartlarında yapılmaktadır.

Volkswagen– Boya – Boya Koruma Servisi

Volkswagen araçlarınızın tüm elektronik donanımındaki arıza kayıtları, test cihazı yardımıyla tespit edilip ekonomik ve doğru onarım yapılması sağlanır. Volkswagen aracınızda, her türlü boya hasarlarını renk bilgisayarı yardımı ile herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm opak ve metalik renklerde fırın boya ile giderilir. Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minumum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar. Servisimiz bünyesinde bulunan uzman personelimiz ve teknik donanım ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Zamanla otomobillerin boya yüzeyindeki oluşan matlaşmış ve donuklaşmış görüntü, uygulanan Boya Koruma Sistemini ile giderilerek daha parlak daha göz alıcı olacaktır.

 • İşlemin ilk aşamasında otomobilin dış yüzeyi özel temizleyici maddelerle yıkanıp, yüzeye yapışan atık maddeler temizlenecektir. Daha sonra boya yüzeyindeki matlaşmış ve yıkama hatalarından doğan yüzeysel çizgiler özel bir makina ile özel parlatıcı madde kullanılarak giderilecektir.
 • İkinci aşamasında boya yüzeyi, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna gelir.
 • Üçüncü  aşamasında ise boya yüzeyi özel bir koruyucu madde ile kaplanır. Bu madde, güneşin zararlı ışınlarını bloke ederek boyanın solmasını ve sararmasını önleyen ultraviyole filtreleri içermektedir.

Volkswagen Boya Koruma Servisi, kışın boyaya zarar veren çamur, tuz ve diğer minarellerden, hava kirliliğinin içerdiği zarar verici etkilerden ve en önemlisi asit yağmurlarının oluşturduğu kalıcı tahribattan korur.

Volkswagen Servisi Önleyici Bakımlar

Araçlarınızın bakım servisini zamanında yaptırarak;

 • Yakıttan tasarruf sağlayabilir,
 • İkinci el satış değerini arttırabilir,
 • Olası trafik kazaları önleyebilir,
 • Onarım masraflarını en aza düşürebilrisiniz.
 • Ayrıca aracınızın performansı ve gücü de artacaktır.
 • Önleyici bakımlar sayesinde olası arıza riskleri ve tamir maliyetleri azalır.

Volkswagen – Mevsimlik Bakımlarınız

Lastik, fren, balata, yağ, su, antifiriz vb kontrollerimizle Bmw aracınızın verimini ve performansını arttırabiliriz.

Volkswagen Servisi Periyodik Bakımlar

VW Servisi Ankara olarak Volkswagen araçlarınızın servis bakım ve kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Periyodik Bakım hizmetimizle aracınızın küçük bakım ve büyük bakımlarında, boya koruma bakımı ve mevsimlik bakımlarında uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Bakım servisini zamanında yaptırarak;

 • Yakıttan tasarruf sağlayabilir,
 • İkinci el satış değerini arttırabilir,
 • Olası trafik kazaları önleyebilir,
 • Onarım masraflarını en aza düşürebilrisiniz.
 • Ayrıca aracınızın performansı ve gücü de artacaktır.

Volkswagen Servisi Temizlik Hizmetleri

Volkswagen – Detaylı Dış Temizlik Servisi

 • Aracın dışı özel temizleyici maddeler ile tüm kir ve atıklardan arındırılır.
 • Dış yüzeylerdeki nikelaj, tamponlar, plastik ve lastik aksam temizlenir.
 • Özel alet ve malzemelerle aracın boyası ilk günkü parlaklığına getirilir.

Volkswagen– Detaylı İç Temizlik Servisi

 • Volkswagen Detaylı İç Temizlik Servisi ‘nde aracınızın tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı temizlenir.
 • Döşemede, halıda koku yapan kir varsa temizleme sırasında koku giderici özel madde uygulanarak kötü kokular tamamen giderilir.
 • Ön torpido, direksiyon, kapı filtreleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri titiz temizleden geçirilir.
 • Tavan, özel temizleme maddeleri ile silinir, is ve duman kiri giderilir. Tavan kumaşının zedelenmemesi ve sarkmaması için azami özen gösterilir.

Volkwagen Yedek Parça Hizmeti

Aracınızda orijinal yedek parçaları kullanılmakla beraber müşterilerimizin özel olarak talep etmesi durumunda kaliteli yan sanayi yedek parçaları da kullanılmaktadır. Volkswagen yedek parça hizmetlerini sunarken  kaliteyi ve müşteri memnuniyeti birincil hedefimizdir. Yedek parça temini, montajı ve boyanması işlemleri servisimiz bünyesinde gerçekleşmektedir. Türkiye’nin tüm illerine uygun fiyatlarla gönderim sağlanmaktadır.